Bugun...
Reklam
Reklam


Doğala Doğru Hareketi
Teknoloji ile beraber her şey birbirine olabildiğince yakınlaştı ama bir o kadar da insan kendinden ve doğalından uzaklaştı. İşte tüm dünyada insanların kronik sorunu bu artık. Yapay sentetik soğuk ruhlar, sıcaklığını kendini arıyor.

Doğala Doğru Hareketi
+ -

Her şeyden uzaklaştık , kendimizden, doğadan, doğal ve samimi olandan, kültürümüzden, topraktan; ve bu uzaklaşma ile başladı içimizi yakan hasret. Sosyal medya, plastik çiçekler , hormonlu meyveler, ucube kelimeler hiçbiri kapatamadı içimizdeki derin boşluğu.

    Bilginin sonsuz ve sınırsız olduğu şu çağda, insan ancak egoist arzularına alet etti bilgiyi,  aydınlanması gerekirken karıştı aklı fikri.

  Amacım edebi cümleler ile durum tespiti yapıp, acının edebiyatını yapmak değil. Zaten bu güne kadar tek yaptığımız buydu, acıyı resmetmek, sorunları dillendirip uzun uzadıya sosyolojik ve psikolojik etkilerinden bahsetmek. İyi de bu bize çözüm olacak mı? İnsanlığa faydası dokunacak mı? 

 

 

 

DOĞALA DOĞRU  YALIN,  DOĞRU,  AYDINLATAN,  BİLGİLER BİR ARADA

www.doğaladoğru.com

İşte tüm bu doğal olana yolculuğumuzda bize eşlik edecek olan harika bir yerimiz var artık internette. İnternet ortamındaki bilgi ve hatırlatmaları yaşama geçirip kendimizi bulma yolunda başlangıç yapacağımız nokta burası. Aklınıza gelecek her alan ve konuda birbirinden güzel sade ve samimi yazıları burada bulabilirsiniz.

Sizden tek bir ricamız var, olabildiğince bu sitedeki faydasına inandığınız yazıları, sosyal medyanızda paylaşmanız ve  hepimizin yaşayacağı yarına destek olmanız.   Güzellikler paylaşıldıkça çoğalır.

 

Doğala Doğru olan yolculuğumuza  www.dogaladogru.com adresine tıklayarak katılabilirsiniz.

 

Sizin için çektiğimiz videolara Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz. Kanalımıza ulaşmak için tıklayınız.

Varlığınız ile bize destek olun, birlikte büyüyeceğiz. Çevremiz bilinçlenirse, farkındalığımız artarsa, halimiz en doğal olana doğru değişirse dünya cennet olur.
Editör: Mehmet Canlar

Bu haber 48477 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI