Bugun...
Reklam
Reklam


MERSİN CUMHURİYET SAVCISI KARSLIOĞLU DİYARBAKIR'A ATANDI
MERİN CUMHURİYET SAVCISI MALİK KARSLIOĞLU ADLİ YARGI KARARNAMESİYLE DİYARBAKIR SAVCILIĞINA ATANDI. ANASAYFA GÜNCEL MERSİN CUMHURİYET SAVCISI KARSLIOĞLU DİYARBAKIR'A ATANDI

MERSİN CUMHURİYET SAVCISI KARSLIOĞLU DİYARBAKIR'A ATANDI
+ -

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci dairesinin 25.12,2017 tarihli ve 1813 sayılı adli yargı kararnamesinde 92 hakim ve savcının görev yerleri değiştirildi. Merin Cumhuriyet Savcısı Malik Karslıoğlu Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığına atandı. Eşi Tarsus Cumhuriyet Savcısı Serpil KARSLIOĞLU da Diyarbakır Hakimliğine atandı. Cumhuriyet Savcısı Karslıoğlu uzun süredir Mersin Cumhuriyet Savcılığı görevinde bulunuyordu.

 Öte yandan İstanbul Bölge Adliye Mah. Daire Başkan Ahmet Civelek Mersin Hakimliğine atandı. Hendek Cumhuriyet Savcısı Yasir Öznur, Gülnar Cumhuriyet Savcılığına atandı. Stajerlikleri biten ve kura sonucu ataması yapılan Hakim adayı Ahmet Akçabelen, Mersin Hakimliğine, Hakim adayı Elif Öznur,Gülnar(Silifke) Hakimliğine atandılar.
Bu haber 26415 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Aynur Gürbüz
02-01-2018 01:47:00
Ataması yapılan Vatanımın çok değerli Savcı ve Hakimlerinin görev yerlerinin değişikliği ve atanma durumları umarım haklarında çok hayırlı olmuştur ve hepsi de durumlarından memnundurlar İnşaallah.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI