Bugun...
Reklam
Reklam


YENİ BAŞKAN ‘’IRIKOĞLU’’
GENEL KURULDA 2021 - 2022 MALİ YILIN HESAPLARINI SUNAN REDİF, ŞİRKETİN 20 MİLYON TL KARLA GEÇTİĞİMİZ SEZONU KAPATTIĞINI BELİRTTİ.

YENİ BAŞKAN ‘’IRIKOĞLU’’
+ -

GENEL KURULDA 2021 - 2022 MALİ YILIN HESAPLARINI SUNAN REDİF, ŞİRKETİN 20 MİLYON TL KARLA GEÇTİĞİMİZ SEZONU KAPATTIĞINI BELİRTTİ.
(YETİŞ HALK HABER )HAYDAR COŞKUNFIRAT

Kıbrıs Meyve Sebze İşletmecilik Limited Şirketi (Cypfruvex) 28. olağan genel kurulu yapıldı.
Genel kurulun açılış konuşmasını Cemal Redif yaptı.Cypfruvex’in geçmişten günümüze ve yakın geleceğe olan vizyonunu misyonunu genel kurula anlatan Redif, yapılacak olan yeni yatırımların yapılmış olanlara ilave olarak şirketi daha da büyüteceğini söyledi.


REDİF YENİ HEDEFLERİ AÇIKLADI
Genel Kurulda 2021 - 2022 mali yılın hesaplarını sunan Redif, şirketin 20 milyon TL karla geçtiğimiz sezonu kapattığını belirtti.
Redif açıklamalarına şöyle dedi;
Yeni sezonla ilgili vizyonumuz yine üreticinin lehine üreticinin en yüksek fiyata ürünü değerlendirebileceği şartları oluşturmak olacaktır. Gerekli bağlantı ve stratejileri hazırladık

YENİ BAŞKAN IRIKOĞLU
Üç yıl görev yapmış direktörler kurulu üyeleri Başkan Erdoğan Şanlıdağ, üyeler Kani Tanaydın ve Ramadan Kayan görevlerini yeni direktörler kuruluna devrettiler.
Genel kurul sonrasında yeni atanan direktörler ve mevcut diğer iki direktörle birlikte ilk toplantısını yapan şirket direktörler kurulu oy birliği ile Ratip Irıkoğlu’nu yeni direktörler kurulu başkanı olarak seçmiştir.

 
Bu haber 1852 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI