Bugun...
Reklam
Reklam


SİLİFKE'DE CEZAEVİ VE ORMAN İŞLETMESİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ
PROTOKOL İMZA TÖRENİNE, CUMHURİYET BAŞSAVCISI SELMAN ESKİLER, İLÇE KAYMAKAMI ABDULLAH ASLANER, CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRÜ CENGİZ YURT VE ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ HARUN BOZ KATILDI

SİLİFKE'DE CEZAEVİ VE ORMAN İŞLETMESİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ
+ -

PROTOKOL İMZA TÖRENİNE, CUMHURİYET BAŞSAVCISI SELMAN ESKİLER, İLÇE KAYMAKAMI ABDULLAH ASLANER, CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRÜ CENGİZ YURT VE ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ HARUN BOZ KATILDI.

Adalet Bakanlığı ve Tarım Orman Bakanlığı arasında hükümlülerin rehabilitasyonu ve orman faaliyetlerine katılımlarını sağlamak amacıyla imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde, Silifke Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ile Silifke Orman İşletme Müdürlüğü arasında alt protokol imzalandı.

Protokol imza törenine, Cumhuriyet Başsavcısı Selman ESKİLER, İlçe Kaymakamı Abdullah ASLANER, Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Cengiz YURT ve Orman İşletme Müdürü Harun BOZ katıldı.

Cumhuriyet Başsavcısı Selman ESKİLER, törende yaptığı konuşmada, Adalet Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında yapılan iş birliğinin, ağaçlandırma, orman bakımı, fidan üretimi ve orman yangınları ile mücadele gibi alanlarda insan kaynağı ihtiyacını karşılamakla kalmayıp, aynı zamanda ceza infaz kurumlarında bulunan hükümlülerin rehabilite edilmesine ve topluma yeniden kazandırılmalarına da katkı sağladığını belirtti.

ESKİLER, açık ceza infaz kurumunda bulunan 11 hükümlünün Silifke Orman İşletme Müdürlüğü'nde görevlendirilmesine karar verildiğini ve bu doğrultuda protokol imzalandığını aktardı
Bu haber 618 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI