Bugun...
Reklam
Reklam


SEVGİ PAYLAŞTIKÇA, BAYRAM OLUR"
AKDENİZ BASIN BİRLİĞİ BAŞKANI HAYDAR COŞKUN FIRAT, KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA YAYINLADIĞI MESAJINDA,"SEVGİ PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR, BAYRAM OLUR". VATANDAŞLARIMIZIN YAŞADIĞI TÜM OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN HERKESİN GÜZEL BİR BAYRAM GEÇİRMESİDİR.

SEVGİ PAYLAŞTIKÇA, BAYRAM OLUR"
+ -

AKDENİZ BASIN BİRLİĞİ BAŞKANI  HAYDAR COŞKUN FIRAT, KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA YAYINLADIĞI MESAJINDA,"SEVGİ PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR, BAYRAM OLUR". VATANDAŞLARIMIZIN YAŞADIĞI TÜM OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN HERKESİN GÜZEL BİR BAYRAM GEÇİRMESİDİR.

Başkan Coşkunfırat Çünkü nefretin yerini sevgiye bıraktığı, dargınların barıştığı sevincin paylaşılarak katlandığı bayramların özünde, dayanışma, hoşgörü ve mutluluk vardır.

Coşkunfırat toplumu ortak duygularda buluşturan, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, yardımlaşma ve dayanışma duygularımızı artıran en özel günlerdir.

Bayram sevincini yaşadığımız bugün en büyük dileğimiz ekonomik sıkıntılara ve vatandaşlarımızın yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen herkesin güzel bir bayram geçirmesidir.

Coşkunfırat Kurban Bayramında bölgemizde ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulduğu, hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği gözyaşının yerini sevince bıraktığı, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların son bulduğu, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünyaya olan özlemimizi bir kez daha ifade ediyorum

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, bayramın umut getirmesi dileğimle, hemşerilerimin ve ulusumuzun Kurban Bayramını kutluyorum'
Bu haber 603 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI