Bugun...
Reklam


MEZİTLİ ‘DE CHP'YE BÜYÜK KATILIM
ÇEŞİTLİ PARTİLERDEN İSTİFA EDEREK CUMHURİYET HALK PARTİSİ SAFLARINA 200 SEÇMEN CHP ‘YE KATILDI. CHP MEZİTLİ İLÇE BAŞKANLIĞI'NCA DÜZENLENEN TÖRENDE, İLÇE BAŞKANI AHMET SERKAN TUNCER VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TARAFINDAN YENİ ÜYELERE, PARTİ ROZETİ TAKILDI.

MEZİTLİ ‘DE CHP'YE BÜYÜK KATILIM
+ -
Reklam

ÇEŞİTLİ PARTİLERDEN İSTİFA EDEREK CUMHURİYET HALK PARTİSİ SAFLARINA 200 SEÇMEN CHP ‘YE KATILDI.  CHP MEZİTLİ İLÇE BAŞKANLIĞI'NCA DÜZENLENEN TÖRENDE, İLÇE BAŞKANI AHMET SERKAN TUNCER VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TARAFINDAN YENİ ÜYELERE,  PARTİ ROZETİ TAKILDI.

(ÜLKEM AJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Mevcut hükümetin baskıcı politikalarından, adaletsizlikten, haksızlıktan, hukuksuzluktan bunalan, evinde tencere kaynatamayacak hale gelen, ülke kaynaklarının yandaşlara aktarılması ve yolsuzluk iddialarından sıkılan vatandaşlar, ekonomik krizin gün geçtikçe derinleştiği ortamdan çıkmanın yolunu arıyor. Bu noktada üye oldukları çeşitli siyasi partilerden istifa eden vatandaşlar ile 18 yaşını doldurup ilk defa bir siyasi partiye üye olan gençler, aydınlık Türkiye'nin teminatı olan CHP'nin saflarına katıldı. CHP Mezitli İlçe Başkanlığı'nca düzenlenen törende, İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer ve yönetim kurulu üyeleri tarafından yeni üyelere, altı oklu parti rozeti takıldı.

Yaptığı konuşmasında CHP'nin kucaklayıcı ve bütünleştirici bir güç olduğunu vurgulayan Mezitli CHP İlçe Başkanı Tuncer, "Büyük bir destan yazarak kurulan cumhuriyetin yılmaz bekçileri olan bizler, mücadelemizi partimiz çatısı altında siyasi alanda sürdürüyoruz.

Başkan Tuncer Her dönemdeki iddiasıyla ülkemizin yönetimine talip olan CHP; dün olduğu gibi bugün de din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmaksızın herkese kucak açmaya devam edecek. Cumhuriyet Halk Partisi olarak büyümeye ve mücadelemizi büyütmeye devam ediyoruz.

 
Bu haber 4125 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI