Bugun...
Reklam


‘DOĞAYA KATKI SUNMANIN ONURUNU YAŞIYORUZ’
AÇILIŞA MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKANI NEŞET TARHAN’IN YANI SIRA MERSİN İNTERACT KULÜBÜ BAŞKANI DERİN MURADİ, ROTARY KULÜPLERİ 2430. BÖLGE FEDERASYON GUVERNÖRÜ SERHAN ANTALYALI, DİSK GENEL İŞ MERSİN ŞUBE BAŞKANI KEMAL GÖKSOY, MECLİS ÜYELERİ, MAHALLE MUHTARLARI VE VATANDAŞLAR KATILDI

‘DOĞAYA KATKI SUNMANIN ONURUNU YAŞIYORUZ’
+ -
Reklam

AÇILIŞA MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKANI NEŞET TARHAN’IN YANI SIRA MERSİN İNTERACT KULÜBÜ BAŞKANI DERİN MURADİ, ROTARY KULÜPLERİ 2430. BÖLGE FEDERASYON GUVERNÖRÜ SERHAN ANTALYALI, DİSK GENEL İŞ MERSİN ŞUBE BAŞKANI KEMAL GÖKSOY, MECLİS ÜYELERİ, MAHALLE MUHTARLARI VE VATANDAŞLAR KATILDI.

 ‘MEZİTLİ BELEDİYESİ HAYALİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEMİZİ SAĞLADI’

(ÜLKEM AJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Mezitli’de kalıcı bir hizmet sunmak adına turunç koruluğu açmak istediklerini belirten Mersin İnteract Kulübü Başkanı Derin Muradi yaptığı konuşmada, hayallerini gerçeğe dönüştürdüğü için Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’a teşekkür etti.  Muradi, yakaladıkları moral desteği ile daha büyük işler yapmak için güç bulduklarını da vurguladı.

‘SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN EL ELE VERMELİYİZ’

 Mezitli’de sosyal yaşamı ve girişimciliği birleştirmek için çalıştıklarını dile getiren Mezitli Belediye başkanı Neşet Tarhan, “Biz bu girişimci ruhu sosyal yaşamla birleştirmek için çalışıyoruz. Gerek kooperatiflerimizde gerek kent konseyimizle gerekse belediyemizin çalışmalarında bu birlikteliği sağlamak istiyoruz. Özellikle sorun yaşayanlar zaten kendi mücadelesini yaşıyor. Ama onların tek başına çözebileceği şey değil. Biz bu sorunu yaşamayanları da bu mücadelenin içerisine katmak istiyoruz. Burada sivil toplum örgütlerine çok fazla görev düşüyor. Özellikle roteryanlar, daha sağlıklı ve daha yeşil çevre için mücadele ediyor. Herkesin bir hayali vardır ve biz bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek istiyoruz” diye konuştu.

Mezitli’de yaşayan herkesin bir aile olduğunu ifade eden Başkan Tarhan, “İstenince her şey başarılır. Halk size güvenirse çok değerli işler yapılabiliyor. Paydaşlarımızın belediyemize omuz vermesiyle birlikte çok değerli başarılar kazandık. Mezitlililere el birliği içerisinde çok önemli tesisler kazandırdık. Çocuk gündüz bakım evleri, Aktif yaş alma merkezleri, gençlik merkezi, kafe kütüphane ve daha nice kazanımları halkımızın belediyesine olan güveni sayesinde sağladık. En az iki çocuk gündüz bakım evi daha yapacağız. Bunun yanında Mersin basını için Basın Evini, Pazartesi günü açıyoruz. Yine açılma aşamasına gelen Engelli Evimiz var. Biz belediye olarak çalışıyoruz, halkımız da bu çalışmaya destek oluyor ve kentimize büyük hizmetler kazandırıyoruz” şeklinde konuştu.

 

 
Bu haber 2305 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI