Bugun...
Reklam
Reklam


COŞKUNFIRAT ‘’BÜYÜK ÖLÜLERE MATEM GEREKMEZ’’
MERSİN BASIN BİRLİĞİ BAŞKANI HAYDAR COŞKUNFIRAT 10 KASIM ATA ATATÜRKUN ÖLÜM YILDÖNÜMÜ DOLAYISIYLA MESAJ INDABÜYÜK ÖLÜLERE MATEM GEREKMEZ FİKİRLERİNE BAĞLILIK GEREKİR

COŞKUNFIRAT ‘’BÜYÜK ÖLÜLERE MATEM GEREKMEZ’’
+ -

MERSİN BASIN BİRLİĞİ BAŞKANI  HAYDAR COŞKUNFIRAT 10 KASIM ATA ATATÜRKUN ÖLÜM YILDÖNÜMÜ DOLAYISIYLA MESAJ INDABÜYÜK ÖLÜLERE MATEM GEREKMEZ FİKİRLERİNE BAĞLILIK GEREKİR.

BAŞKAN COŞKUNFIRAT Büyük ölülere matem gerekmez, fikirlerine bağlılık gerekir” diyen ve arkasında yas değil, şanlı bir destan, genç ve çağdaş bir Cumhuriyet bırakan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün insanlığın değişmez kanunu ölümünün ardından geçen yıll Cumhuriyet sevdalıları için onun bayrağını daha ilerilere taşımak ile geçti. Cumhuriyet’in evlatlarına bıraktığı büyük mirasın sahipçileri olarak 10 Kasım gününde, O’nu kaybetmenin hüznünü yaşarken bir kez daha O'na ve emanetine olan güvenimizi tazeliyor ve bu güveni hiç aklımızdan çıkarmadan ülkemiz için canla başla çalışıyoruz.

Başkan Coşkufırat Aklın ve bilimin rehberliğini kabul etmiş manevi mirasçıları olarak bizler, ülkemizin bugün içinde bulunduğu durumdan hızla çıkarak, Atatürk gösterdiği yolda devam etmesi için doğruluktan, adaletten, demokrasiden ve eşitlikten vazgeçmeden yürüyeceğimize bir kez daha söz veriyoruz.

Büyük Atatürk, arka arkaya büyük acılar yaşayan ülkemizde seni çok özleyen bizler seni rahmet ve şükran duygularıyla anıyor, hatıran önünde saygı ve minnetle eğiliyoruz.

 
Bu haber 2167 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI