Bugun...
Reklam
Reklam


CHP MEZİTLİ KADIN KOLLAR IBAŞKAN ADAYI YILMAZ CHP’LİYİZ, GEÇMİŞTE KÖKÜMÜZ, GELECEKTE İMZAMIZ VAR.
EYLEM YILMAZ, CHP MEZİTLİ KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI CHP MEZİTLİ KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA ADAYI EYLEM YILMAZ, NE MUTLU Kİ CHP’LİYİZ. GEÇMİŞTE KÖKÜMÜZ, GELECEKTE İMZAMIZ VAR. “SİYASETE ADIM ATTIĞIM O İLK GÜNDEN BERİ ŞUNA İNANDIM, ŞUNA İNANIYORUM KURUCU GENEL BAŞKANIMIZ, EBEDİ LİDERİMİZ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN İŞARET ETTİĞİ GİBİ, ‘VATANINI EN ÇOK SEVEN, GÖREVİNİ EN İYİ YAPANDIR.’

CHP MEZİTLİ KADIN KOLLAR IBAŞKAN ADAYI YILMAZ CHP’LİYİZ, GEÇMİŞTE KÖKÜMÜZ, GELECEKTE İMZAMIZ VAR.
+ -

EYLEM YILMAZ, CHP MEZİTLİ KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

CHP MEZİTLİ KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA ADAYI EYLEM YILMAZ, NE MUTLU Kİ CHP’LİYİZ. GEÇMİŞTE KÖKÜMÜZ, GELECEKTE İMZAMIZ VAR. “SİYASETE ADIM ATTIĞIM O İLK GÜNDEN BERİ ŞUNA İNANDIM, ŞUNA İNANIYORUM KURUCU GENEL BAŞKANIMIZ, EBEDİ LİDERİMİZ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN İŞARET ETTİĞİ GİBİ, ‘VATANINI EN ÇOK SEVEN, GÖREVİNİ EN İYİ YAPANDIR.’

 (YETİŞ HALK HABER)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Türkiye’sinde geleceğe umutla bakan Kadınlarımız bilişim çağının yenilikçi bakışıyla geleceğe yön verecek i yol arkadaşlarım, Partimiz Cumhuriyet Halk Partisi ile 31 Mart'ta sandıklarda siyasi başarımız tescillendi ve bizler partimizi ülkemizin birinci partisi konumuna taşıdık.

EYLEM YILMAZ “Siyasete adım attığım o ilk günden beri şuna inandım, şuna inanıyorum Kurucu Genel Başkanımız, Ebedi Liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği gibi, ‘Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.’ Yalnız bir tek şeye ihtiyacımız var: Çalışkan olmak, çalışmak.

 HAKLARIMIZ, GELECEĞİMİZ, ÜLKEMİZ, CUMHURİYET, HALK, ADALET İÇİN ÇALIŞMAK.

 Bizim yolumuz yorulana kadar değil, dinlenmek için değil; başarmak, kazanmak için çalışmak. Kazandırdıklarımızı korumak, geliştirmek, büyütmek için çalışmak. Ben hayatım boyunca hep çalışarak var oldum.

 Meydanlarda hep bir ağızdan söylemiyor muyuz, biz çalışa çalışa kazanacağız. Çünkü biz kendini yenileyen, gücünü tarihinden alan, geleceğe umutla ve cesaretle bakan 100 yıllık bir çınarın mensuplarıyız.

CHP Mezitli Kadın Kolları Başkanlığına Adayı Eylem yılmaz Ne mutlu ki CHP’liyiz. Geçmişte kökümüz, gelecekte imzamız var. Geçmişin mirasıyla yeni yüzyılı kuracak yine bizleriz.

KADIN KADININ YURDUDUR

Yürüdüğümüz bu yolda, 1977 yılından beri ilk defa Türkiye'de birinci parti olmanın haklı gururunu ve aynı zamanda da büyük sorumluluğunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizi karşılıksız seviyoruz. Kadın kadının yurdudur diyoruz ve birbirimizi de karşılıksız seviyoruz çünkü ben değil, biz varız. Ben değil, biz oldukça biz mutlaka başaracağız.

CHP MEZİTLİ KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA ADAYI EYLEM YILMAZ sizlerin sarsılmaz mücadeleci tavrınızın desteği ile Mezitli Cumhuriyet Halk Partisi ilçe kadın kolları başkanlığına adayım dedi.

 

.
Bu haber 334 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI