Bugun...
Reklam


CHP MEZİTLİ İLÇE ÖRGÜTÜ’DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GIDA YARDIMI
CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) MEZİTLİ İLÇE ÖRGÜTÜ, İLÇEDEKİ İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA, YILBAŞI ÖNCESİ MEYVE VE SEBZE YARDIMINDA BULUNDU CHP İLÇE BAŞKANI TUNCER ÖZELLİKLE PANDEMİ SÜRECİNDE İŞSİZ KALAN VE DAHA ÖNCESİNDE DE ZOR DURUMDA BULUNAN YURTTAŞLARIMIZIN BU KARANLIK GÜNLERDE YANLARINDA OLAMAK.

CHP MEZİTLİ İLÇE ÖRGÜTÜ’DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GIDA YARDIMI
+ -
Reklam

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) MEZİTLİ İLÇE ÖRGÜTÜ, İLÇEDEKİ İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA, YILBAŞI ÖNCESİ MEYVE VE SEBZE YARDIMINDA BULUNDU CHP İLÇE BAŞKANI TUNCER  ÖZELLİKLE PANDEMİ SÜRECİNDE İŞSİZ KALAN VE DAHA ÖNCESİNDE DE ZOR DURUMDA BULUNAN YURTTAŞLARIMIZIN BU KARANLIK GÜNLERDE YANLARINDA  OLAMAK.

(ÜLKEM) AJANS HAYDAR COŞKUNFIRAT

Mersin’in Mezitli ilçesinde CHP İlçe Örgütü tarafından anlamlı bir çalışma gerçekleştirildi. İlçedeki maddi durumu yetersiz olan kişilere sebze ve meyve yardımı yapıldı. Yeni yılın hemen öncesinde gerçekleştirilen yardımlarla, vatandaşların yeni yılı evlerinde aileleri ile sıcak bir ortamda karşılaması hedeflendi.

“BİR MUTLULUKTUR DÜŞÜNCESİYLE SEBZE VE MEYVE YARDIMINDA BULUNDUK”

 Yardımla ilgili kısa bir açıklama yapan CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, “İlçe Örgütü olarak yaptığımız çalışmayla, zorlu geçen 2020 senesinin bitişiyle beraber, vatandaşlarımızın da acılarını kederlerini geride bırakması adına, bir mutluluktur düşüncesiyle sebze ve meyve yardımında bulunduk. Özellikle pandemi sürecinde işsiz kalan ve daha öncesinde de zor durumda bulunan yurttaşlarımızın bu karanlık günlerde yeni yılı karşılarken sıcak bir ortamda girmeleri bizler için çok önemli. Bu noktada yardımları ve çalışmaları için örgütümüzün değerli yöneticilerimize ve üyelerimize çok teşekkür ederim.
Bu haber 3195 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI