Bugun...
Reklam
Reklam


CHP’Lİ KADINLAR HEDEF İKTİDAR DEDİ
CHP MERSİN İL KADIN KOLLARI BAŞKANI GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ "CHP MERSİN KADIN KOLLARI ÖRGÜTLENME ÇALIŞMALARINA PARTİYE YENİ KADIN ÜYE KAYDI İLE DEVAM EDİYOR DEDİ. CHP MERSİN İL KADIN KOLLARI ÖRGÜT VE ÖRGÜTLENMEDEN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCISI SONGÜL ÖZDEMİRTAŞ, PARTİMİZE YENİ ÜYE OLMAK İÇİN GELEN KADIN ARKADAŞLARIMIZ İLE BÜYÜYORUZ.

CHP’Lİ KADINLAR HEDEF İKTİDAR DEDİ
+ -
Reklam

CHP MERSİN İL KADIN KOLLARI BAŞKANI GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ "CHP MERSİN KADIN KOLLARI ÖRGÜTLENME ÇALIŞMALARINA PARTİYE YENİ KADIN ÜYE KAYDI İLE DEVAM EDİYOR DEDİ.

CHP MERSİN İL KADIN KOLLARI ÖRGÜT VE ÖRGÜTLENMEDEN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCISI SONGÜL ÖZDEMİRTAŞ, PARTİMİZE YENİ ÜYE OLMAK İÇİN GELEN KADIN ARKADAŞLARIMIZ İLE BÜYÜYORUZ.

(YETİŞ HALK HABER )HAYDAR COŞKUNFIRAT

CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Gülşah Yıldırım Genç;“Kadın Kolları Genel Başkanımız Aylin Nazlıaka öncülüğünde 81 İldeki örgütlenme çalışmalarımızı Mersin’imizin 13 ilçesinde de partimize yeni kadın üyeler kazandırarak devam ediyoruz.

 2021 yılını tamamlarken bu çalışmamıza daha da ağırlık verdik. Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcımla birlikte merkez İlçe Başkanlıklarımızı ziyaret ederek üye olmak için gelen kadınlara eşlik edip, kadın kolları çalışmalarımız ve parti politikalarımız hakkında bilgi verdik.” dedi

CHP Mersin İl Kadın Kolları Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Songül Özdemirtaş, partimize yeni üye olmak için gelen kadın arkadaşlarımız ile büyüyoruz. Üye olmak isteyenler ikametgahlarının olduğu İlçe başkanlıklarına giderek üyelik başvurusunda bulunabilir ya da İnternet üzerinden online üyelik gerçekleştirebileceklerini dile getirdi.

Başkan Genç; Genel Başkanımız Sn Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilk imzacısı olduğu “Siyasette Eşit Temsil” için verilen Kanun teklifinin AKP ve MHP oylarıyla reddedildi hatırlatıp, bu eşitsiz düzeni değiştirmek kadınların karar mekanizmalarında çoğalmasıyla mümkün olduğunu belirtti. Partimize üyelikle başlayan adımınızla memleketteki olumsuzlukların bitmesi ve aydınlık yarınlar kavuşmamızı kolaylaştıracak.
Bu haber 853 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI