Bugun...
Reklam


CEZAEVİ İÇİN KİTAP BAĞIŞI KAMPANYASI BAŞLATILDI.
MERSİN'DE, CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI TARAFINDAN E TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMLARINDAKİ HÜKÜMLÜ VE TUTUKLULARIN KULLANIMINA SUNULMAK ÜZERE KİTAP BAĞIŞI KAMPANYASI BAŞLATILDI. .

CEZAEVİ İÇİN KİTAP BAĞIŞI KAMPANYASI BAŞLATILDI.
+ -
Reklam

MERSİN'DE, CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI TARAFINDAN E TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMLARINDAKİ HÜKÜMLÜ VE TUTUKLULARIN KULLANIMINA SUNULMAK ÜZERE KİTAP BAĞIŞI KAMPANYASI BAŞLATILDI.

.Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak’ın himayelerinde E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve açık ceza infaz kurumlarındaki hükümlü ve tutukluların kullanımına sunulmak üzere kitap bağışı kampanyası başlatıldı.
Mersin Valisi Ali İhsan Su’nun da katıldığı kitap bağışı kampanyası töreninde konuşan Başsavcı Tolgahan Öztoprak, “Kitap bağışı kampanyasının, hükümlü ve tutukluların kişisel gelişimleri ve cezalarının infazından sonra topluma uyum süreçlerine olumlu katkı sağlayacağını düşünüyoruz.

 Bugün başlangıcını yaptığımız kitap bağışı kampanyasına tüm kurum ve kişilerin destek olmasını bekliyoruz. Kampanyanın hayırlı ve uğurlu olması temennisi ile projeye öncülük eden başta Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

 
Bu haber 379 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI