Bugun...
Reklam
Reklam


BUGÜN ANNELER YİNE ŞİDDETE MARUZ KALIYOR
AKDENİZ BASIN BİRLİĞİ BAŞKANI HAYDAR COŞKUNFIRAT "ANNELER GÜNÜ" DOLAYISIYLA YAYINLADIĞI MESAJINDA’’ BUGÜN ANNELER YİNE ÇOCUKLARI İÇİN AĞLIYOR. BUGÜN ANNELER YİNE ŞİDDETE MARUZ KALIYOR. BUGÜN ANNELER YİNE ÇOCUKLARI İLE YOKSULLUK PENÇESİNDE YAŞIYOR. ANALARIN GÖZYAŞI KUTSALDIR VE BİZE GÖRE O GÖZYAŞLARININ RENGİ YOKTUR, DİLİ, DİNİ, IRKI YOKTUR.

BUGÜN ANNELER YİNE ŞİDDETE MARUZ KALIYOR
+ -

AKDENİZ BASIN BİRLİĞİ BAŞKANI HAYDAR COŞKUNFIRAT  "ANNELER GÜNÜ" DOLAYISIYLA YAYINLADIĞI  MESAJINDA’’ BUGÜN ANNELER YİNE ÇOCUKLARI İÇİN AĞLIYOR. BUGÜN ANNELER YİNE ŞİDDETE MARUZ KALIYOR. BUGÜN ANNELER YİNE ÇOCUKLARI İLE YOKSULLUK PENÇESİNDE YAŞIYOR. ANALARIN GÖZYAŞI KUTSALDIR VE BİZE GÖRE O GÖZYAŞLARININ RENGİ YOKTUR, DİLİ, DİNİ, IRKI YOKTUR.

Annelerimizden aldığımız sevgi ve emeğin karşılığını, sorumluluklarımızı yerine getirerek, Ulusumuza ve insanlığa yararlı bireyler olarak ödeyebiliriz."

Coşkunfırat Bugün anneler yine çocukları için ağlıyor. Bugün anneler yine şiddete maruz kalıyor. Bugün anneler yine çocukları ile yoksulluk pençesinde yaşıyor. Ancak unutmamalıdırki; anaların gözyaşı kutsaldır ve bize göre o gözyaşlarının rengi yoktur, dili, dini, ırkı yoktur.

Ülkemizin çağdaş ve aydınlık yarınlarını inşa edecek olan çocuklarımızın, gençlerimizin yetişmesinde büyük emeği olan kadınlarımız, annelik sorumluluğu yanında ülkemizin en zorlu dönemlerinde özellikle de Kurtuluş Savaşımızda fedakar ve güçlü duruşlarıyla karşılaşılan engellerin nasıl aşılacağını göstermişlerdir.

Coşkunfırat Bugün de ülkemizin içinde bulunduğu şartlar ve üzerinde dolaştırılan karanlık bulutlara karşı annelerimizin, kadınlarımızın taşıdıkları görev ve sorumluluklar en az Kurtuluş Savaşı yıllarındaki ölçüde önem arz etmektedir.

Yerleri asla dolduralamayacak annelerimiz, sevgi dolu yürekleri ve sağduyulu yaklaşımlarıyla bizlere herzaman yol gösterici olmuştur.

 Annelerimizden aldığımız sevgi ve emeğin karşılığını, sorumluluklarımızı yerine getirerek, Ulusumuza ve insanlığa yararlı bireyler olarak ödeyebiliriz. Yavruları açlıktan, savaştan, mutsuzluktan ve eşitsizlikten kırılmayan, yarınlara umutla bakan annelerin yaşadığı düzeni beraber kuracağız.

Bu  duygularla Başta  Şehit şehit veren  tüm annelerimizin Anneler Gününü en içten duygularımla kutluyorum.
Bu haber 932 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI