Bugun...
Reklam


BİR İLK MEZİTLİ ANAOKULU DAN ANLAMLI PROJE
MEZİTLİ ANAOKULU MÜDÜRÜ MEHMET CÜNEYT İNCİ’DEN COVİD 19 SALGIN SÜRECİNDE ANLAMLI PROJE; MASKE, MESAFE, TEMİZLİK, PROJESİ GELİŞTİRDİ

BİR İLK MEZİTLİ ANAOKULU DAN ANLAMLI PROJE
+ -
Reklam

BİR İLK MEZİTLİ ANAOKULU DAN ANLAMLI PROJE; MASKE, MESAFE,TEMİZLİK

MEZİTLİ ANAOKULU MÜDÜRÜ MEHMET CÜNEYT İNCİ’DEN COVİD 19  SALGIN SÜRECİNDE ANLAMLI PROJE; MASKE, MESAFE, TEMİZLİK, PROJESİ GELİŞTİRDİ

(ÜLKEM AJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Mezitli ana okul Müdürü Mehmet Cüneyt İNCİ, salgın döneminde Covid 19 ve diğer salgın hastalıklardan korunmak amacıyla Maske, Mesafe, Temizlik adlı eTwinning  projesi geliştirdi. Proje, okul öğretmenleri, öğrenci ve velileri ile birlikte yürütüldü.

 Proje kapsamında salgın hastalıklarından korunma konusunda maske, mesafe ve temizliğin ne kadar önemli ve önleyici olduğunu kavratmak amacıyla birçok etkinliği online ve yüz yüze eğitim sürecinde gerçekleştirdi.

 Okul Müdürü M. Cüneyt İNCİ; Öğrenci ve velilerine aynı zamanda üretkenlik yeteneğini de kazandırmayı hedefleyen projesi ile 4-5 yaş grubu öğrencilerine maskelerini tasarlamalarını, kendi sabun ve dezenfektanlarını üretmelerini  ve ürettiklerini kullanmalarını sağladı.

İnci  Bu süreçte sosyal mesafe kurallarını içeren oyunlar geliştirerek hem eğlenmelerini hem de bu kurallara uyulması gerekliliğinin bilincini kazandırdı dedi.
Bu haber 507 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI