Bugun...
Reklam
Reklam


ADONİS SİTESİ CUMHURİYET BAYRAMINI COŞKUYLA KUTLADI
Cumhuriyet bayramı dolayısıyla atatürk Mezitli adonis sitesi Cumhuriyetin kuruluşunun 95. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi

ADONİS SİTESİ CUMHURİYET BAYRAMINI   COŞKUYLA KUTLADI
+ -

ADONİS SİTESİ CUMHURİYET BAYRAMINI   COŞKUYLA KUTLADI

Cumhuriyet bayramı dolayısıyla atatürk  Mezitli adonis sitesi Cumhuriyetin kuruluşunun 95. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi saygı duruşu ve itiklal marşının okunmasının ardından Site sakinlerinden Gazeteci yazar Ayzaman Coşkunfırat ve Dr Yılmaz Aksoy Günün anlamını Belirte konuşma yaptılar  Coşkunfırat Konuşmasında Yolumuz, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve istiklal savaşı kahramanlarımızın kurduğu Cumhuriyeti, sonsuza kadar yaşatmak, cumhuriyetimizin kazanımlarını korumak ve geliştirmektir. olacaktır dedi.

Öteyandan DR Yılmaz Aksoy ise Cumhuriyet, bizim için sadece bir yönetim şekli değil, aynı zamanda tarihimizin en kapsamlı çağdaşlaşma hamlesi, toplumsal ve siyasal değişim projesidir..

.Aksoy büyük üzüntü duyduğumuz “Andımız”dan, rahatsız olanları anlayabilmek mümkün değildir. ”Türk’üm, doğruyum, çalışkanım..”dan rahatsızlık duymak, en hafif ifadesiyle, gaflettir dedi.
 
 
Bu haber 5193 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI